


Вчера стрессовый день прошел Айу айа с днём защиты детей ❤️учуой баитык на площади дружбы 🪁 ыыта сылдьар оголору корон турбуппут огом миигиттэн 2 игин хардыы тэйиччи турбута онтон эмискэ охтон туспэтэ да ойдооботум 😬🤌🏻онтукам 🚴♀️ ого туннэри коппут дэлби ниэрбинэйдээтим сэрэниэххин того мээнэ айанныыгын диэн санардым кыра ого бого бта диэн нуучча огото 5-7 кл простите пожалуйста прости мальчик ди ди имэрийдэ игин ыксаата салыбыраата ытаата аны ол огону аьынным эмиэ 😥 ого бо ди 🤌🏻 туох да диэн уонна санарбатым. А так наьаа ынырык хараппыт жоско истэ сотрясения игин суох мазьтыыбын. Огобун коро2 аьынач. Аны папабытын кытта эмиэ этистибит эн корбокко телефон тутан турбуккун диир😬 Айу айа тургэнник ааьа охсоро буоллар
@polinavinokurova76668 номергын ыытаар ЛС, номеров нету, инста сатаан киирбэппин
Оо😮💨 стресс беге 😬
Сейчас так опасно, даже на детской площадке не спокойно, кыралыын улаханныын велик, самокат кыра оголор быыстарыгар элээрдии😓
Оголоргутун сэрэнэ сылдьын кыргыттар наьаа тургэттэр бу кыра оголор киьи коруон эрэ иннигэр элэс гына охсоллор😥😢бээбин буруйданан сарсыарда 5ч сатаан утуйбакка сылдьабын
Дии🥺хата тиис буотах диэн санаа котогобун
ооо, саамай куттанарым ити Ди велик уонна самокат