Дьоммор хайдах этэбин беременныйбын, мамам олох ыксаамар диир этэ, дьиэ5итин туттан бутэн киирэн баран диэн субэлээбитэ, бу куьун киирэр былаанаахпыт 🤭 кутанабын аай 😅🫠
Я отправила своим торт 😁 от радости или даже от горя сладкое помогает инд 😂
я бы сейчас не стала бы говорить 😅срок еще маленький ди
не им же рожать и воспитывать 😅 Мин сразу маме говорю, она всегда радуется. Ыйыттахпына, бу да кыыс, бачча сааскар диэри миигиттэн ыйыта5ын дуу диэччи 😅🤣 санаан кердеххе оннук ээ, о5о диэн дьол буо.
Саамай мин тереппуттэрим эмиэ куруук миигин ейдууллэр быьаарыныыбын ылыналлар 👍
Пока окружающим не говори, кистии сырыттахха ис пока улааппат 🤭 элбэх дьон биллэгэ дьэ кунунэн улаатан барар😄
Оннук эбит 😅🤭 про мою беременность вот только в конце мая некоторые узнали ,хотя виделись с ними каждый день 🤣 некоторые все ещё не замечают живот ,но в последние дни он стал уже большой 🤭😅
@kvkbknlnkvgxnvjch, у меня тоже резко улааппыта иьим 😂 бары билэн сагалаабыттарыгар кунунэн улааппакка чааьынан улаатар курдук буолбута 🤣
Как раз ди наьаа учугэй😍 сана дьиэгэ уже киирэн олорор кэмнэр торуугут ди🙌🏻 чугас киьин син биир ылынар🥰
С 3-4 месяцев можно сказать ☺️ до 3х месяцев рано говорить дииллэр дииии ) срок маленький еще