_luuna77
sum77
_luuna77·Мама дочки (2 года)

Переезд в новый дом осенью: эмоции беременной

Дьоммор хайдах этэбин беременныйбын, мамам олох ыксаамар диир этэ, дьиэ5итин туттан бутэн киирэн баран диэн субэлээбитэ, бу куьун киирэр былаанаахпыт 🤭 кутанабын аай 😅🫠

Комментарии

aytalinakopylova
Тиша·Мама сына (1 год)

С 3-4 месяцев можно сказать ☺️ до 3х месяцев рано говорить дииллэр дииии ) срок маленький еще

Нравится Ответить
psklk
🦦·Мама двоих (2 года, 5 лет)

Я отправила своим торт 😁 от радости или даже от горя сладкое помогает инд 😂

Нравится Ответить
nikaaleksseevna

Я тоже отправила торт 🤣

Нравится Ответить
mammamiya_
🍃🍃🍃·Мама двоих (1 год, 6 лет)

3 года разницы саамай сөп дии

Нравится Ответить
nikaaleksseevna

Воот именно 😊👍

Нравится Ответить
twertypo
ssllxlcodnovls·Мама двоих (младенец)

я бы сейчас не стала бы говорить 😅срок еще маленький ди

Нравится Ответить
mama_trexkotyat
Виктория·Мама троих детей

не им же рожать и воспитывать 😅 Мин сразу маме говорю, она всегда радуется. Ыйыттахпына, бу да кыыс, бачча сааскар диэри миигиттэн ыйыта5ын дуу диэччи 😅🤣 санаан кердеххе оннук ээ, о5о диэн дьол буо.

Нравится Ответить
sidornariya
Нарыйа·Мама двоих (младенец)

Саамай мин тереппуттэрим эмиэ куруук миигин ейдууллэр быьаарыныыбын ылыналлар 👍

Нравится Ответить
nikaaleksseevna

Пока окружающим не говори, кистии сырыттахха ис пока улааппат 🤭 элбэх дьон биллэгэ дьэ кунунэн улаатан барар😄

Нравится Ответить
kvkbknlnkvgxnvjch
Xvvvbjcg·Мама троих детей

Оннук эбит 😅🤭 про мою беременность вот только в конце мая некоторые узнали ,хотя виделись с ними каждый день 🤣 некоторые все ещё не замечают живот ,но в последние дни он стал уже большой 🤭😅

Нравится Ответить
nikaaleksseevna

@kvkbknlnkvgxnvjch, у меня тоже резко улааппыта иьим 😂 бары билэн сагалаабыттарыгар кунунэн улааппакка чааьынан улаатар курдук буолбута 🤣

Нравится Ответить
cxgff
⭐️⭐️⭐️·Мама троих детей

Как раз ди наьаа учугэй😍 сана дьиэгэ уже киирэн олорор кэмнэр торуугут ди🙌🏻 чугас киьин син биир ылынар🥰

Нравится Ответить
nikaaleksseevna

Дьиэгэр киирэн баран биирдэ этээр🤭

Нравится Ответить