Девочки ким сарсын МОТ концерыгар соготох бараары сылдьар барыахха 😁
@asx_, танцпол аьа билет тахсыбытын кэннэ сразу ылбытым
Я тоже одна ходила на руки вверх. Людей полным полно было. 😆
Jony концерыгар эмиэ соготох сылдьыбытм в принципе сылдьыахпын сэп просто а вдруг диэн 😁
@mami97 Эбит ди👍🏼😆наоборот астыммытым. Никого ждать их не пришлось. Пришла-ушла. Быстро 2🤣
Вы уже нашли с кем идти ? Я хочу пойти, но билет ыла иликпин пока 🤣 ба5ар барыам суо5а диэн