dasmi
dasmi
dasmi·Мама дочки (5 лет)

Операция по удалению аденоидов у ребёнка: опыт мамы

post image

Оҕо күнэ эрэ, туох эрэ

Бугун операцияланныбыт аденоиды быстардыбыт, чукурук оҕобуон

Олох конвеер курдук операциялыыллар эбит, о5о элбэх, бары сүүрэ көтө сылдьыбыт оҕолор ытаһыы-соҥоһуу чукуруушкалар

2

Комментарии

vnar
Валентина·Мама двоих (3 года, 9 лет)

Ни чего, еще много праздников впереди, главное быстрого восстановления и не болейте 🙏

Нравится Ответить
happinesslovessilence
ser·Мама троих детей

Ой хайдаххытый? 🙌 мы в очереди, должны гланды вырезать среднему, общий наркоз был?

Нравится Ответить
dasmi
dasmi·Мама дочки (5 лет)

Куну быьа утуйар, барыта ыалдьар диир, да общий наркоз барыларыгар бьлах

Нравится Ответить
llllluuuuuuu
Vv ·Мама двоих (младенец)

👋🏻 лор направление биэртэ да?

Нравится Ответить
dasmi
dasmi·Мама дочки (5 лет)

👋 аьаа, почти 1,5 ый ждали запись

Нравится Ответить
dasmi
dasmi·Мама дочки (5 лет)

Лор бэйэтэ биьигитини записьтаабыта в медцентр

Нравится Ответить