Аня
nikanorova0100
Аня·Мама сына (1 год)

Покраснение пиписки у младенца: опрелость или воспаление?

девочки, хаьан даганы опрелости буолбатахпытын буоллубут дьэ, из-за поноса носили памперс весь день, но носили 1-2 дня, не знаб почему, но пипискабыт кытарбыт ол эмиэ опрелость да или воспаление?

Комментарии

vera_alexandrovna
Вера·Многодетная мама (5 детей)

Опрелость, раздражение. Даже хойуу иик как бы быһа сиир курдук буолааччы оччоҕуна слой кожи раздражение ылан кытарар уонна аалыстыбыт курдук буолар. Часто көннөрү простой ууннан подмывание оҥорон көрүҥ

Нравится Ответить
nikanorova0100
Аня·Мама сына (1 год)

махтал❤️

Нравится Ответить