Покраснение пиписки у младенца: опрелость или воспаление?
девочки, хаьан даганы опрелости буолбатахпытын буоллубут дьэ, из-за поноса носили памперс весь день, но носили 1-2 дня, не знаб почему, но пипискабыт кытарбыт ол эмиэ опрелость да или воспаление?
Опрелость, раздражение. Даже хойуу иик как бы быһа сиир курдук буолааччы оччоҕуна слой кожи раздражение ылан кытарар уонна аалыстыбыт курдук буолар. Часто көннөрү простой ууннан подмывание оҥорон көрүҥ