Всем привет девочки. Эһиги биир саастаах оҕоҕут төһө саҥаралларый??? Биһиги биирбитин биир ый аастыбыт киһини барытын маама эрэ диибит сөп. Суох, да диэн төбөбүтүн тонхотон или туора- маара хамсатан жестами быһаарар. Үтүгүннэрэ сатыыбын да суох. Олох үтүктүбэт. Хайдах гынан саҥардарым буоллар. Аны телевизор иҥин холбообоппун ээ. Ол да үрдүнэн саҥарбат как быть ваши советы жду
Ьанарбат, эээ ааа эрэ диир, но всё понимает. Кулгаах ладушки Але дорообо игин диэн кердерер. К неврологу ходили, элбэхтэ кэпсэтин диэбитэ и всё
Ранняя помощь в Харысхал обратитесь сходите на консультацию, бесплатно было
Мама, папа, эдьий, таьырдьа, низзя, буттэ уонна жестами кордорор кэл, пока, привет, котох диэни
Невролог 5 тылы санарыахтаах диэбитэ аспыкка на МО
Биьиэнэ мама папа эбээ таьырдьа тай тай инин диэн санарар 😃
У всех все индивидуально думаю. Доча в годик во всю уже общалась со всеми, а сын нет. бу сана учугэйдик кэпсэтэр буолбут курдук