Оҕом 06:30 уһуктан баран оонньуу сылдьыбыта, онтон эмискэ подоконникка өйөнөн туран сөтөллөн барда, бэйэбэр ыллым, киһим хотуолаан барбата да, аны ынырык элбэҕи. Туохтан оннук буолуой?🥺🥲
Оннук буолуон соп да? Эбэтэр перекорм буолуо дуу, иллэрээ кун уут боготун испитэ, вчера рыбку дали, икринку, печенье, еще молоко
@kuprevdokiya14, возможно🤷🏻♀️ понаблюдайте, если еще раз вырвет или понос , темпер игин то надо к педиатру сходить
Врача вызовите. Может подцепил вирус, или расстройство жкт начинается.
сорогор аьара сотоллон хотуоларын ыныран биьэллэр дии