Всем привет👋🏻👋🏻 маарын кунуьун улэлии сырыттахпа арай эбээбит суруйан соьутта (эбээбитин кытта бииргэ олоробут) патронаж кэллэ с поликлиники диэтэ ону мин соьуйдум какой патронаж😅 патронаж обычно выписка кэннэ сылдьаллар дии, ону мин беременнайбын 8 неделялаахпын бу пн учетка турбутум, ону хайдах условияга олороргутун, хас киьи олорорун, беременность как протекает, родители кем работают игн ыйыталаспыттар уьу😅 ону мне ничего вообще не говорили ээ итинник кэлэллэрин😅 Билигн учетка турдахха итинник болбут дуу диэн дьиибэргээтим😅 а так папабыт в данный момент свога сылдьар, багар онтон свотун иьин итинник кэлиэхтээхтэрэ дуу
миэхэ домофоннабтара уонна из поликлиники диэбиттэрэ склолько чел проживает игин бегето сколько детей через домофон ыйыппыттара и я думала олох мошенники 🤣 вот оно че🤣
@bobryndy, барытын этэн этэн баран ака а в друг мошенники диэн айманаач уум быьыгар сылдьан буо🤣
Ой, я когда беременная была проспала и на прием не пошла, анализы не сдала. Туун сатаан утуйбат этим, жила Московским режимом
Сарсыныгар мужу моему позвонили , спросить где я , что со мной 😂 муж тогда в деревне работал
Уонна утуйа атайа сыттахпына учугэй согустук тонсуйдулар ээ 😂😂😂
Посмотрели с кем живу, какие условия. Уонна допрос , почему не пришла и что со мной случилось 🙊
практиканнары уксун оннук ыыталлар, адреса выборочно быраастар бэйэлэрэ составляют , уонна баран бэрэбиэркэлээн диэн ыытааччылар, но мы сурэгэйдээн киирээччибит суога, просто дьиэлэригэр бааллар , суохтар диэн балабаай баттаан баран, дьиэбитигэр тиийэн сытан ылан , туттара барааччыбыт🤣
Ко мне приходили 2024 😅 а я была как раз на приеме 😂 у мужа спросили тут живу или нет
Да приходят 😁 я сдавала в то время квартиру. Пришли Ону тут она не живет сказали 😆😂 квартиру сдать диэн. Ону меня врач иди в поликлинику по своему адресу где проживаешь сказала 🥹😂
оо дьэ эрэй да баита эбит ди😅😂барыта куттал баттал🤭😂💔
@mooookjj, Ону мин эсь это же моя сестренка сказала 😁😂🤌 она наверное подумала что вы мошенники сказала так уверено 😆🤌😁 итого хожу к тому же врачу 😂
@rozatova, мин да мошенники диэн саныам этэ🤣 ээ хата😂👍
дии мин эмиэ, 3 беременноспар бу впервые маннык🤣🤭
Мин эмиэ соьуйбутум агай🫢🤣 кэргэним арыйан кэпсэппитэ мин саьаач🤣🤣🤣
Уруккуттан кэлээччилэр дии
Точно олорор дуо диэн тема
ээ мин сана биллим😅🤭 арай бардактана агай олордохпо тиийэн кэлэллэр игн да😂🤭
Уруккаттан выборочно кэлэллэр бьлах миэхэ эмиэ инник диэбиттэрэ да кэлбэтэхтэрэ 😂
Миэхэ маннык гинеколог патронаж кэлиэ5ин сеп ол иьин по фактическому адресу проживания учетка туруоххун наада диэннэр поликлиникатын уларыппытым
Да приходят 😁 я сдавала в то время квартиру. Пришли Ону тут она не живет сказали 😆😂 квартиру сдать диэн. Ону меня врач иди в поликлинику по своему адресу где проживаешь сказала 🥹😂