Девочкииии били на толстовках сахалыы букванан суруллубут Ханнык магазин атыылыыр этэй? tækæl:g dirin tyhylgeni tæryt:e:) типа маннык игин курдук
@mamael, @irinabech13, @mari2181, вай элбэх баилар эбит ди пасиболарын🙏🏼🥰