многомама
mamalaraaaa
многомама·Мама троих детей

Уходовая косметика для лица: вопросы о коже

Девочки уходовайынан тутта5ыт дии онно именно бээ5ит кожа5ытыгар бассар диэн хантан билэ5ит? Или ханна якт ващще оннук билиэххэ себуй?

Ато мин себулээбиппин ылабын сеп но после использования будто бы кожам наоборот хатыахча игин курдук буолар ди,а ведь хочется поэтапно ону маны соттоорускай инин,а сейчас мой максимум это просто вода и все баи😂😟

Комментарии

liuno
Любовь·Мама дочки-младенца

nature republic бара сырыт, онно кожагын керен талаллар бьлх этэ

Нравится Ответить