👋🏻 билигин оголор бастакы баттахтарын кырыйагыт ду? кырыйбыппар оом наьа смешная атын багайы болаалла, думаю может не стоило 😆🥹
это же миф, мин чисто итииргириттэн кырыйтарбытым, атак лысина у всех деток баар ди, арый улаттагына биирдэ тэннэьэр
я пока не решилась🥹 че то не хочуу мамам кырыйын да кырыйын диир🥲 саатар гемангиомалаахпыт игн тугу эрэ гыныахпыт диэн куттал😅 лысиналамыт атак кэтэгэр🥹
мы стригли в 6 месяцев, лысиналаагын иьин, билигин хата ровно растут учугэй багайытык, на счет густоты пока не могу сказать но как будто больше, багар лысиналаах сиригэр ууммут сана баттах поэтому так кажется буолуо 😂
Мин о5ом батта5а с корочками туьэн да бутээри гынна😆
Кыра кыыспын кырыйбатагым🥰иккитэ эрэ аллараатын тэннээн биэрбитим до года и вот недавно и все😅
Мин эрэ былыргылы бьлахпын😂 чэ уунэр ини икки хойуу баттаах дьон о5ото🫣😂
Биьи кырыйбатахпыт🥹 я не решилась куттанан. Атак чисто бары коро коро иннэллэр агай этэ, баттагын кырыйын срочно диэн айа
@asssiyya, 3 ыйыгар лысинкаламмыта на затылке и по бокам, онно кырыйан кэбиспэккэбин. Ол лысината 7-8 ыйыттан биирдэ уунэн сагалаабыта олорор буолбутугар. В итоге билигин анаар анаар длинабыт
Дии мне тоже туу баттагын кырый кырыйбатаххын игин много. Мы не стригли и ничего красота😍😅
Суох кырыйбатагым😅 кырдьагас дьоннорбутуттан почему то наар санараллабыт🥹😆 уже аахсыбаппыт молча истэбит эрэ😅
@asssiyya, агаа 😅 айыыьытыгар туох эрэ бэрсиэхтэххин дииллэр эбит
@afasenna, ээ ити ди инник поверьелартан куттанабн агай тутуспатахпа сыыьа боло диэн 🫣
улаханы 100500 кырыйбытым
ортону чисто каре эрэ баттагын тэннииюин
кыраны к 3-4 мес тара5айдыы буолбакка просто кырыйбыппыт ол кэннэ кудри баттах тахсыбыта