Наьаа эрэйдээхтик утуйдум, школа кэмнэрбин туьээтим🤣 столовкага улэлиир чуечэ быьагынан бырахта игин, но себулээбэтэхпин биллэрдим. Подружек школьных встретила хотя бы туулбэр🤣🫶🏻