Айлана
iv_a_a7
Айлана·Мама двоих (1 год, 13 лет)

Штраф за ремень на Автостраде 50 лет Октября: где камера?

Девочки Автострада 50 лет октября остановка "мега" диэн ханна баарый ? Камера баар эбит онно , за ремень штраф кэлбит 🤦🏽‍♀️ каждый день по этой дороге сылдьабын да впервые кэллэ 🫠 ити аата иллэрээ кун серай кофталаах барбытым 😂 наар хара танастаах сылдьабын чтоле

Комментарии

iv_a_a7
Айлана·Мама двоих (1 год, 13 лет)

@qwerty299, @feisty_mama, ээ йолка кун аайы хаста ааьарым буолла хаьан да ремень кэппэппин и бу сана кэлбит 🥲🫠

Нравится Ответить
ya24
И·Мама троих детей

Ременнааххын корботох да? Можно оспорить тогда. Ити бастаан робот корор. Онтон если оспорить, то человек перепроверяет вроде

Нравится Ответить
iv_a_a7
Айлана·Мама двоих (1 год, 13 лет)

Ээ мин хантан ремень суох бого боо , просто кун аайы куннэ хаста айанныыбын сана кэллэ , сырдык танас кэппиппин иьин корбут бьх , хара танаска корбот кажись 😆

Нравится Ответить
ya24
И·Мама троих детей

@iv_a_a7 ээ

Нравится Ответить
malinkaaa555
malinkaaa555·Мама двоих (младенец)

Еще на банковской камера на фары)) мне пришел штраф днём, за то что без фар была, были габаритки, жесть 🥲

Нравится Ответить
iv_a_a7
Айлана·Мама двоих (1 год, 13 лет)

Даже инник баар буолбут даа 🤦🏽‍♀️🥲

Нравится Ответить
malinkaaa555
malinkaaa555·Мама двоих (младенец)

@iv_a_a7, я сама в шоке😂🤌🏼

Нравится Ответить
feisty_mama
🍓🍊 ❤️·Мама двоих (3 года, 6 лет)

Севастопольская, Юником магазин таьыгар баар камера, с прошлого года там

Нравится Ответить
qwerty299
Мария·Мама сына (5 лет)

Сана поликлиника таьыгар этэ быьылаах

Нравится Ответить