Мари
mari940829
Мари·Мама двоих (1 год, 12 лет)

Как прописать ребенка через госуслуги? Ошибка адреса

post image

Уолбун бэйэбин кытта регистрациялыы сатыыбын😫туох адреьын неверно диирин ейдеебетум уже 3 раз ыыта сатаатым толорон

Отцовстволаах папата атын адреска мин атын адреска баарбын уонна уолбун бэйэбэр пропискалыы сатыыбын

Хантан эрийэн ыйытабыный бу манныгы

Комментарии

ayykyo
Вероника Васильева·Мама троих детей

Паспортный стол в любой можно

Нравится Ответить
dapiya
Dapiya·Мама подростка

Разве не в ДЖО надо напрямую

Нравится Ответить
mosen.9207
Sersork·Мама сына-младенца

Лучше сразу мфц идите, записьтанан баран.

Нравится Ответить
a.g..

По чайковского мвд

Нравится Ответить