Alisa
alisazakharova
Alisa·Мама четверых детей

Саженцы клубники на ВБ: 10 штук за 299 рублей

Девочки, сезон рассад 🍓🍓🍓

Манна в городе саженцы клубник жесть сыанага атыылыыллар эбит дьи🫣 1шт-350₽ я ВБ заказала 10шт за-299₽. Лучше там закажите😊 В балкон эмиэ олордуохха сеп🍓😊

1

Комментарии

lilgoiiii
lillld·Мама сына (2 года)

🙋🏻‍♀️астаммыта дуу?

Нравится Ответить
vatava86
Мичийэ ·Мама дочки-младенца

Здравствуйте,кэлбитэ ду саженцы?

Нравится Ответить
alisazakharova
Alisa·Мама четверых детей

Аьаа кэлэн, все живы и здоровы ☺️

Нравится Ответить
vatava86
Мичийэ ·Мама дочки-младенца

@alisazakharova, Ээ хата диэ👍🏻

Нравится Ответить
__chuumpu_
Chuumpu·Мама четверых детей

Батта да. Мин бу көрө сытабын 40 шт 2500 рб .курдук 6 шт 400 рб диэбит курдук. Даже саастаах тетя вб ылан олордо сылдьарын көрдүм инстаҕа

Нравится Ответить
gr.le1111
V.G.·Мама троих детей

👋🏻учугэйдик кэлбитэ да? Можно пожалуйста ссылку 🙏🏻

Нравится Ответить
alisazakharova
Alisa·Мама четверых детей

Пока жду сарсн или ейуун кэлиэхтээх😊 если не забуду отпишусь 😂

Нравится Ответить