Девочки, сезон рассад 🍓🍓🍓
Манна в городе саженцы клубник жесть сыанага атыылыыллар эбит дьи🫣 1шт-350₽ я ВБ заказала 10шт за-299₽. Лучше там закажите😊 В балкон эмиэ олордуохха сеп🍓😊
Батта да. Мин бу көрө сытабын 40 шт 2500 рб .курдук 6 шт 400 рб диэбит курдук. Даже саастаах тетя вб ылан олордо сылдьарын көрдүм инстаҕа
Пока жду сарсн или ейуун кэлиэхтээх😊 если не забуду отпишусь 😂
🙋🏻♀️астаммыта дуу?