MamaMia
mom_mia
MamaMia·Мама дочки (4 года)

Ребёнок потеет между родителями ночью: нормально ли?

Без одеяла с мужем мерзнем, дочка лежит между нами и потеет дии, того буолуой?

Комментарии

vozhidaniichuda2
Айталина·Мама троих детей

Икки еттуттэн сылаас биэрэ5ит😄

Нравится Ответить
valeria.afonskaya
Лера·Мама двоих (1 год, 4 года)

Мин ортоку сытан эмиэ ынырык тиритэбин🥵 дьонум 2 оттуттэн суорганнаах сыттахтарына🥵

Нравится Ответить
_mama_0806
🍀·Мама двоих (6 лет, 8 лет)

мои тоже потеют, ону витамин д тиийбэтэ боло диэбиттэрэ

Нравится Ответить
odn
👋😃·Мама четверых детей

Ортоку сытар буоллагар тиритэр буо, икки киьи симбиир тепло отдаёте буоллага дии😄 туун оголор тиритэн капризтааччылар игн ди.

Нравится Ответить