Алина А
vtfk
Алина А·Мама двоих (8 лет, 12 лет)

Пропала оплата при получении на ВБ: что делать?

🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♀️ вбга оплата при получении ден суох буолан хаалбыт ди 🤔

Комментарии

g_di96
dina_dmitrvna·Мама сына-младенца

ессе картам минуска барбыта ол кэннэ игин нету

Нравится Ответить
g_di96
dina_dmitrvna·Мама сына-младенца

ити телуур телеебет диэн кереллер быь дьонуттан миэхэ баара бастаан потом возврат игин онорбуппун кэннэ суох буолан хаалбыта

Нравится Ответить
vtfk
Алина А·Мама двоих (8 лет, 12 лет)

Ааа ол иьин диээ. Биир заказпын ылбатагым. Тоннубутэ, -200₽ сытар ол кэннэ суох буолбут

Нравится Ответить
g_di96
dina_dmitrvna·Мама сына-младенца

@vtfk, нооо оннук

Нравится Ответить
viktorovna_
Виктория ·Мама троих детей

Баар

Нравится Ответить
67890
12345·Мама сына (7 лет)

Баар дии, я сегодня заказала

Нравится Ответить
vtfk
Алина А·Мама двоих (8 лет, 12 лет)

Дааа 🧐 миэхэ суох ди

Нравится Ответить