Ангелина
ciponettaykt
Ангелина·Мама четверых детей

Верю в силу материнской любви

post image 1
post image 2
post image 3
post image 4

Верю в силу МЛ🙏

1

Комментарии

tsalika
olox_oloror_keretin·Мама двоих (1 год, 5 лет)

Убаьа хаана сибиэьэйдии после забоя туьалыыр, тонон да ирбит хаан туьалаабат витамина барыта сутэр

Нравится Ответить
ollin1612
Ollin1612·Мама двоих (9 лет, 14 лет)

Кровь обычно во время забоя иьэллэр Ди сылаастыы

Нравится Ответить
ollin1612
Ollin1612·Мама двоих (9 лет, 14 лет)

Есть домашняя кровяная колбаса жеребятина киэнэ, могу продать. ЛС суруйаар

Нравится Ответить
miowes

Кровяная колбаса хаана барсыбата буолуо да?

Нравится Ответить
ciponettaykt
Ангелина·Мама четверых детей

Сиикэйдии иьиэн наада😅 хааны оннук сиэбэт буо 🫢

Нравится Ответить