mom🌸✨☀️🍉
vizard
mom🌸✨☀️🍉·Мама дочки (4 года)

Соседи устроили свалку: запах и грязь в доме

Бэьээ аргыьыт соседтарбын быьаач, билбэттэрэ да боло мин киирэн тахсыбыппын дьиэлэригэр. Хоруорбут сыт кэлбитэ ынырык куьан сыт олох, мин дьиэбэр жоска киирэр этэ олиьин аллараа соседтарга тахсыбытым аанарын тонсуйбутум арыйбаттар этэ ону ручкатынан арыйбытм хата аьагас турар этэ. Барыта буруо дьиэ иьэ, ас сылыта уурбутар бьлах онукалара вобще хап хара буолбут этэ🤮🥱 хата балкон игин аьагас турар этэ, онно барыта сабылаах эбитэ болар елуе эбиттэр…

Биир киьи сытар этэ ону елен эрэ диэн думала итирик сытар этэ, биирэ остуолга утуйа сытар этэ итирик умайан эрэхит игин диэбитим куй да истибэт этэ😭😂🥲 атак женалаах игин, элбэх оголоох ыал киьи , кып кыра уу кыьыл оголоохтор игин но ол жената еребул буолла даганы барар ханна эрэ ол время огонньоро аргылыыр агай. Балкон туннукун арыйдым даганы сыт киирэр биьиэхэ аргы игин сыта 😭 наар ити дьиэни снимайдыыр дьон аргылыылар🥲 мин дьиэбэр олорбутум 10 сыл буолла таах барыларын знаю бьлах🥱

399

Комментарии

malenam
Малена·Мама сына (2 года)

А полицию не вызывали? Пускай на учёт возьмут или что, поджогтуу сыспыт батта😱 вообще с такими соседями постоянно тревожкалаан тахсыам этэ🤧

Нравится Ответить
vizard
mom🌸✨☀️🍉·Мама дочки (4 года)

@malenam, сыл анараа етугэр алларааны соседтар наар полиция ыныралар этэ онно аанын да арыйбат этэ 😮‍💨😮‍💨😮‍💨

Нравится Ответить
malenam
Малена·Мама сына (2 года)

@vizard вот поэтому и заявление надо написать, звонки многого не сделают, я рассказываю про наш случай, дело одного соседа мы до суда довели, теперь не шумит) штраф оплатил

Нравится Ответить
vizard
mom🌸✨☀️🍉·Мама дочки (4 года)

@malenam, эмиэ иьэр этэ?

Нравится Ответить
ishkari
Карина·Мама троих детей

Скорее всего оробул аайы аргылыыра буолуо мужа, ол иьин баран хаалара бло

Нравится Ответить
vizard
mom🌸✨☀️🍉·Мама дочки (4 года)

Ага оннук аргылыыр, дьиэлэрэ олорор условиялара дьаабы атак

Нравится Ответить
moonlalaa
мамадвухпирожочков·Мама двоих (4 года, 6 лет)

вы спасли не только их, но и себя🫂 какие же безответственные люди аа 😬

Нравится Ответить
vizard
mom🌸✨☀️🍉·Мама дочки (4 года)

Дии да😮‍💨

Нравится Ответить
fltn
filat1na·Мама сына (3 года)

Как печально( 😐

Нравится Ответить
molodayamami_1
Вера·Мама сына (1 год)

Вы молодец 👏 олох куттаммат эбиккит ди, мин итирик дьонно киирэн бэт , соседтарга баран тонсуйуом этэ 😅

Нравится Ответить
molodayamami_1
Вера·Мама сына (1 год)

@vizard, оо , туох элэ проклятьелаах дьиэ бьылах 😬 арыгы абааьыта баара буолуо ттт. Вы ангел хранитель

Нравится Ответить
vizard
mom🌸✨☀️🍉·Мама дочки (4 года)

@molodayamami_1, дии оннук диэн саныыбын бу иннинэ нуччалар олорбутара эмиэ кун аайы аргылыылар этэ

Нравится Ответить
gugugu0
Guguguo·Мама сына (2 года)

@vizard оо дом очистить надо буолуо ди. Кутталын

Нравится Ответить