Девочки такой вопрос . У мужа аллергия на слюни дочки 😅 Симптомы - покраснение, зуд, отек . Такое бывает ду ? У кого так было ? Змея сылыгар тереебут ядтаах ди дии кулэбит 😂
Озо слюнята улахан киьи киэниттэн атын ди более кислай средалаах бьлах этэ 😅 ол иьин раздражись кыммыта буолуо