Пропустила запись на мероприятие для дочери: разочарование и слёзы

post image

Наааа сабан кэбиспиттэр батта😭 дочку хотела записать 💔 дьинэ утром корорбор 12ч ХХ минут ХХ секунд диэн этэ э, хамнас туьэрин кэтэьэ сылдьыбытым этэ, хамнас туспутун кэннэ киирэн корбутум уже закрыли💔🥺

Комментарии

elaleks88
Эля·Мама сына (2 года)

Ити хамнаска соп тубэспэкэ элбэх дьон матта дии 16-17 дылы уьатыа хаалбыттар

Нравится Ответить
nikaaleksseevna

Баттааа, аны хамнаьы Йолка киэьээ багайы туьэрбиттэрэ ди🥹

Нравится Ответить
elaleks88
Эля·Мама сына (2 года)

@nikaaleksseevna, аьаа оссо сорохтор киэнэ 16 го ди

Нравится Ответить
nikaaleksseevna

@elaleks88, нооо

Нравится Ответить
ytrewq89

Дополнительно арыйыах курдуктар🙊 Следите

Нравится Ответить
nikaaleksseevna

Дуо🤞🥹 слежу аьа 👀

Нравится Ответить
odn
👋😃·Мама четверых детей

А так доссо да элбэх забег буолар ди, ону корон суруттарыаххын соп бло

Нравится Ответить
odn
👋😃·Мама четверых детей

Забег победы суруттар, 8 мая

Нравится Ответить
nikaaleksseevna

Попробую аьа😊

Нравится Ответить