Астана
naz19
Астана

Высокое давление 147/80 на СМАД и 150 в поликлинике: что делать?

Смад таккан бугін, бірак давлениемді катты жогары корсетіп тур 147.80 деп багана поликлиникада 150 корсетті

Озі точно корсетеді ма смад

Че та сенбей турмын

Бас ауыру ештене болып турган жок

Кімде осындай жагдай болды?

2

Комментарии

milaya26
Гуля·Мама троих детей

Беременные часто не ощущают давление поэтому просят измерять несколько раз в день или одевают смад

Нравится Ответить
naz19

Бір жак колымды тонометрмен олшесем 136/97 болып тур

Значить бар деген соз

Допегит ишейін онда

Нравится Ответить
milaya26
Гуля·Мама троих детей

@naz19 ишениз, Менде де давление котерилди 140,допегит иштим. Мен де сезбедим

Нравится Ответить
naz19

Сезбеу деген жаман екен гой

Постоянно олшеп отыру керек екен

Нравится Ответить
el9595
Аlina·Мама двоих (2 года, 5 лет)

Бекер такпаган го, значит давление бар сизде

Нравится Ответить
naz19

Алдын негізі тусіп журген

Котеріліп турганга танкалып турмын

Нравится Ответить
el9595
Аlina·Мама двоих (2 года, 5 лет)

@naz19, ен жаман осы сезбитын давление, ем бередиго енди, байкап журиниз

Нравится Ответить
naz19

@el9595, рахмет🥰

Нравится Ответить