SVNXEE
svaili8
SVNXEE·В ожидании первенца

Что делать, если ребёнок не хочет есть прикорм? Советы мам

эбээм аьа учуей ду либо бэриэскин баай ду? по ценам ин ханнык ордугуй?

Комментарии

_yanchik00
Яна·В ожидании первенца

Бэриэскрн ордук курдук,эбээм аьа барыта сыа буолачы🥲

Нравится Ответить