Олюшенька
kaktus01
Олюшенька·Мама сына (6 лет)

Як відправити дитячу коляску поштою в інше місто: досвід мам

Дівчата, підкажіть будь ласка, хто мав досвід з відправкою каляски в інше місто, якою поштою краще відправляти і як пакувати?

Комментарии

happy_may
Юлия 🛩🌏·Мама двоих (1 год, 6 лет)

2 рази відправляла , НП , коробка була оригінальна з візочка . Доставка около 500 грн

Нравится Ответить
marimarushka
Марина·В ожидании первенца

Пару тижнів тому купляла візок 3в1 з доставкою Нової пошти, коробка досить велика але одна, десь 1,3-1.5м по довжині, доставка вийшла 1200 грн , але також не супер прямо Її надіслали, скоріше за все працівники відкривали коробку та погано закрили і насипалась купа пилу в коробку

Нравится Ответить
kristina9k96
Кристина·Мама двоих (5 лет, 10 лет)

Укр почтой отправляли не рекомендую вообще.Коляска была бежевая но получили как будто ей полы мыли,рама вся поцарапанная коробка разорвана.Ужас просто.Новой почтой отправляли все отлично было и на обычное отделение пришло до 30 кг.

Нравится Ответить
elly17

Дивлячись яка коляска. Якщо 2 в 1, то тільки вантажне відділення. І бажано відправляти в заводській упаковці, так буде набагато дешевше. Якщо нова пошта і не має заводської упаковки - запакують вони самі у флет-бокс і доставка буде приблизно 500-1000 в залежності від габаритів.

Укрпошта теж тільки вантажне, але їх 1-2 на місто зазвичай, тому перевіряйте де є.

Нравится Ответить