🌷
jsksksj
🌷·Мама сына (7 лет)

Что делать, если ребёнок плохо ест? Советы мам на форуме

Билигн дальнобойщиктарга тугу тугу астыахха себуй🤨 тонмот бо астара

Комментарии

ppv2508_
🌺🌺🌺🌺🌺·Мама троих детей

Миэнэ бугун барар Чукотка , алаадьы , баахыла , кырбаммыт эт, тефтель ыыттым . Агыйах порция , уоннаагыта кэнсиэрбэ ол-бу ылыныага

Нравится Ответить
jsksksj
🌷·Мама сына (7 лет)

Ээ хорошо спасибо

Нравится Ответить
color_aina
color_aina·Мама дочки (7 лет)

Мучной

Оладьи

Нравится Ответить
varlamovaanastasia92
Anastasia·Мама троих детей, ждёт четвёртого

Таьырдьа сытан бардагына тонор буо

Нравится Ответить
varlamovaanastasia92
Anastasia·Мама троих детей, ждёт четвёртого

@jsksksj или они могут последний кафеттан ылынан аастахтарына

Нравится Ответить
jsksksj
🌷·Мама сына (7 лет)

@varlamovaanastasia92, дии, уксэ консерванан эрэ буолуо. А так мучной игн, бастакы куннэригэр сразу сииллэригэр

Нравится Ответить
varlamovaanastasia92
Anastasia·Мама троих детей, ждёт четвёртого

@jsksksj Оннук👍

Нравится Ответить