элябын
___.leonidovna
элябын·Мама дочки (1 год)

Как согреть ребенка в коляске зимой: советы мам

хаар теье куускэ тустэ? садикка бараары на коляске, доджевик на коляску иилэхпэ тымныыттан тостон хаалбата боло да?

Комментарии

prudeckayam
Мария·Мама двоих (2 года, 9 лет)

Куускэ туьэр, сылаас согус таьыдьа

Нравится Ответить