lksesdk
firebird1
lksesdk·Мама дочки-младенца

Что делать, если киндер-сюрприз оказался пустым?

киндер упаковката наада , били улахан, наадата суох буоллагына мин ылыам этэ👀🙏🏽

Комментарии

sofaa8079
Софья ·Мама двоих (10 лет, 14 лет)

Наммын, ылын ) 89644249840

Нравится Ответить
sofaa8079
Софья ·Мама двоих (10 лет, 14 лет)

Миэхэ баар этэ

Нравится Ответить
firebird1
lksesdk·Мама дочки-младенца

биэрэгит да

Нравится Ответить