~Loreley
withlovemiss
~Loreley·Мама дочки (3 года)

Эпидуральная анестезия: последствия и боль в спине после родов

post image

да бу көхсүбэр эпидуралка биэрбит суоллара билигин да баар уонна сиһим ынырыктык ыалдьар ди даа💔

хаһан да ааспат ыарыы быһылаах дьэ

кимиэхэ эмитэ эмиэ маннык дуо??

Комментарии

lizenkalek9
Liza·Мама четверых детей

Миэхэ бастакыбар ыалдьыбат этэ, бу иккиспэр наьаа ыннырыктык ыалдьар😢 уьуннук олордубат ыалдьан

Нравится Ответить
withlovemiss
~Loreley·Мама дочки (3 года)

🥹🥹🥹

айу айа нерва эбит дии

последствия родов дьэ

Нравится Ответить
bobryndy
bobry·Мама дочки-младенца

Сиьим периодически ноет, максимально кыыспын сатаан кетехпеппун😬

Помогает только массаж

Еще болит копчик, во время беременности эмиэ жестоко ыалдьар этэ билигин син Ама буолбут хата

Нравится Ответить
withlovemiss
~Loreley·Мама дочки (3 года)

миэхэ эмиэ массаж эрэ😭😂 и то на время эрэ курдук

Нравится Ответить
mom0105
mommy🤱🏽·Мама сына (3 года)

миэхэ баар эмиэ точки хаста да аспыттара, тоже ыалдьар агай во время 🩸 или нагрузкаланнахпа🥲

Нравится Ответить
withlovemiss
~Loreley·Мама дочки (3 года)

вооо ити күннэр диэкки особо ыалдьар дьэ

Нравится Ответить
mommyof2b.a.e
Ayrin·Мама двоих (1 год, 4 года)

с первым ыалдьар а5ай этэ, со вторым суох

Нравится Ответить
withlovemiss
~Loreley·Мама дочки (3 года)

иккискитигэр эмиэ эпидуралка этэ дуо?

Нравится Ответить
mommyof2b.a.e
Ayrin·Мама двоих (1 год, 4 года)

@withlovemiss, ага, оба экс

Нравится Ответить
withlovemiss
~Loreley·Мама дочки (3 года)
стикер
Нравится Ответить