ks.mikhailova🌸
ks.mikhailova_
ks.mikhailova🌸·Мама двоих (младенец)

РТК бэьээнниттэн суох дии🤷🏻‍♀️

Комментарии

taya_33
Таисия·Мама троих детей

Биьиэхэ эмиэ суох бэьээнниттэн

Нравится Ответить
ks.mikhailova_
ks.mikhailova🌸·Мама двоих (младенец)

Миэнэ эмиэ бэьээ киэьээ барбыта

Нравится Ответить
gabyshevaaa
Диана·Мама двоих (младенец)

у наа тоже есть манньыаттах

Нравится Ответить
_nyuk
kimminereee·Мама двоих (2 года, 11 лет)

У нас тоже есть

Нравится Ответить
mamapogodok24
Майя·Мама двоих (1 год, 3 года)

у нас есть работает

Нравится Ответить
ks.mikhailova_
ks.mikhailova🌸·Мама двоих (младенец)

@mamapogodok24, аа да😅 ессе Сайсарга барытыгар барбыт диэбиттэр этэ ди

Нравится Ответить
mamapogodok24
Майя·Мама двоих (1 год, 3 года)

@ks.mikhailova_, неет аьара улэлии турар😅весь день вчера вк видео смотрели в телике😅

Нравится Ответить
ks.mikhailova_
ks.mikhailova🌸·Мама двоих (младенец)

@mamapogodok24, эээ

Нравится Ответить