бээьээнниттэн через госуслуги врачка записьтана сатыыбын сатаммат ди, в вашем регионе по тех причинам невозможна диир, обновляйдаан кердум да сатаммат, эьиэхэ хайдагый?👀
на неделю вперед эрэ запись бьлах, миэхэ на 5-6 марта наада этэ, наьаа эрдэ ду🤣
@gvr1v.t, окошко баар буоллагна можно
обычно на 2 нед вперед окошко буолаччы
@egorov_a, записьтана сатаатым да только до 2 марта ди, атын быраастарга эмиэ боруобалаатым)
Капец) всё ради того чтобы авторизоваться через госуслуги в максе
Ыраатта уже аьа не записывает 4й день ду уже. Максынан записываются как то
Через макс суруттаразыт диэбиттэр этэ жи бэьэ 👀
вчера хаьыс да попыткабыттан записались
эмиэ ошибка диэ да диэ
онтон аны окошко суох буолан хаалбыта ону симбиир баттыы сатаабыппар вы уже записались диэн тахсыбыта 😅