Алина
alinasher
Алина·Мама сына (1 год), беременна (28 нед.)

Что означает странный комментарий на форуме для мам?

Одьэ ити рилска макака о5отун корон дэлби ытаатым 😭

4

Комментарии

r.vldslvvna
🕺🕺🕺·Мама двоих (младенец)

айкаааа 🥺🥺🥺🥺 тоже поплакала иэрийэ2, саатар кыыьым оруобуна кини курдук тып тыыраахы, топ токунуктук корор, вообще 💔

Нравится Ответить
nadiai
⏱️·Мама четверых детей

Туораталлар игин ди барахсаны💔💔💔 тиийэ сатыыр ди оонньуурун сиэппитинэн

Нравится Ответить
tuyara_sh
Maman·Мама четверых детей

Вообще стресс 😞

Нравится Ответить
vesna.vesnushka
·Мама сына-младенца

Дии, Панч 🥺 Как раз вчера в гугле искала, нашел ли он приемную маму, оказалось нет( Барахсан оонньуурун үрдүгэр олорон сиртэн туох эрэ туораах бөх буолан сиир игин

Нравится Ответить
pavanna
Анна·Мама дочки (1 год)

+++🥺

Нравится Ответить
del_1780189832_kiriri

Я тоже 😭😭😭

Нравится Ответить
del_1780189832_kiriri

До сих пор глаза мокрые

Нравится Ответить
alinasher
Алина·Мама сына (1 год), беременна (28 нед.)

@kiriri, 😭🤧

Нравится Ответить