nikiniki
nikiniki1
nikiniki·Мама сына (1 год)

Ушиб копчика: больничный и обезболивающие при сидячей работе

бугун огобун кетехпутунэн халтырыйан олоруна тустум, бащее ытыы сыстым ыарыытыттан😭 копчигым жоска ыалдьар, ушиб ини надеюсь

перелом эбитэ буоллар кегеруе этэ боо ди?

оннук ушибка больничнай биэрэллэр дуу, а то работа у меня сидячая айа сатаан олорботум буолуо диэн эрэй, или какие нибудь обезболы?

Комментарии

annakesha888
Анна·Мама двоих (1 год, 3 года), ждёт третьего

Лучше на рентген

Нравится Ответить
yaninais
👩🏻·Мама сына (5 лет)

Ой лучше снимок сделать

Нравится Ответить