annaira
annaira
annaira·Мама дочки-младенца

Что делать, если у ребёнка на ГВ начался понос после прикорма?

Девочкиии👋🏻🥲посоветуйте пожалуйста 🙏🏻короче мы четверг киэьээ дэриэбнэгэ кэлбиппит соп с пятницы оном саахтаабакка сылдьар💔🥲 мы полностью гв прикормнаабыппыт кыратык сии сылдьабыт кашку биир ложку поели позавчера вчера пюре манго тоже биир ложка сиэбиппит уонна олох саахтыы илик что мне делать? 🤔

Комментарии

yudream
imyu·Мама сына (1 год)

ыгыстыбат, ытаабат игн буоллагына норм. уута биэрэ сатаан через ложку игн

Нравится Ответить
annaira
annaira·Мама дочки-младенца

Чохчохтохппо ытыыр то ли нервнайдыыр не хочет бьх атак ыгыстыбат игин

Нравится Ответить
yudream
imyu·Мама сына (1 год)

@annaira, мин огом эмиэ чохчоторбутун не любит кыра эрдэгиттэн уерэппэтэх буоламмыт

Нравится Ответить
annaira
annaira·Мама дочки-младенца

@yudream, биьи оннук уорэппиппит просто саага суох буолан нербинэйдиир бьх

Нравится Ответить
mimimishkins
Зомбимама🧟‍♀️·Мама дочки (1 год)

Водичку даете?

Нравится Ответить
annaira
annaira·Мама дочки-младенца

@mimimishkins, диии кэтэьэр инибин сразу паничкалаач атак кэлиэхпит иннинэ дома олох киэьээ айанныырбыт Сагана саахтаабыта и все

Нравится Ответить
mimimishkins
Зомбимама🧟‍♀️·Мама дочки (1 год)

@annaira, даа прикорм диэн туспа стресс эбит😅 лучше утром давать чтобы в течении дня наблюдать за реакцией, кашу игн утром убагас согус кына биэрэн са5алаабытым) сана са5алаабыт буоллаххыта тогда наверно только ждать, жкт в шоке игн буолан задерживает болон сэп😅

Нравится Ответить
annaira
annaira·Мама дочки-младенца

@mimimishkins, эээ диэ😅🙏🏻Ага утром биэрээччим

Нравится Ответить