Девочкиии👋🏻🥲посоветуйте пожалуйста 🙏🏻короче мы четверг киэьээ дэриэбнэгэ кэлбиппит соп с пятницы оном саахтаабакка сылдьар💔🥲 мы полностью гв прикормнаабыппыт кыратык сии сылдьабыт кашку биир ложку поели позавчера вчера пюре манго тоже биир ложка сиэбиппит уонна олох саахтыы илик что мне делать? 🤔
Чохчохтохппо ытыыр то ли нервнайдыыр не хочет бьх атак ыгыстыбат игин
@annaira, мин огом эмиэ чохчоторбутун не любит кыра эрдэгиттэн уерэппэтэх буоламмыт
@yudream, биьи оннук уорэппиппит просто саага суох буолан нербинэйдиир бьх
@mimimishkins, диии кэтэьэр инибин сразу паничкалаач атак кэлиэхпит иннинэ дома олох киэьээ айанныырбыт Сагана саахтаабыта и все
@annaira, даа прикорм диэн туспа стресс эбит😅 лучше утром давать чтобы в течении дня наблюдать за реакцией, кашу игн утром убагас согус кына биэрэн са5алаабытым) сана са5алаабыт буоллаххыта тогда наверно только ждать, жкт в шоке игн буолан задерживает болон сэп😅
ыгыстыбат, ытаабат игн буоллагына норм. уута биэрэ сатаан через ложку игн