Настя
klbsva
Настя·Мама двоих (младенец)

Что делать, если ребёнок плохо спит ночью и часто просыпается?

кырам оронтон огунна , ханна баралларый ?😭вроде бы учугэй но синбиир кердеруеххэ наада буолуо ди

Комментарии

ayamiayaana
❤️❤️❤️·Мама троих детей

Биьиги кырабыт эмиэ 3 ыйыгар дивантан охтубута 🥺 мц бара сылдьыбыппыт хата ттт норм 👌🏻

Нравится Ответить
klbsva
Настя·Мама двоих (младенец)

🙏🏼🥺оннук эрэ буоллун

Нравится Ответить
egorov_a
🦖🦖🦖·Мама двоих (2 года, 10 лет)

мц неотложка

по эстакаде первая дверь

Нравится Ответить
klbsva
Настя·Мама двоих (младенец)

спасибо

Нравится Ответить