annaira
annaira
annaira·Мама дочки-младенца

Опять про ПРИКОРМ🥦🥬😅😂

Вот только вчера начали бугун икки ложка биэриэхтээхпин ди😅😂 маарын в обед биир ложка сиэбиппит и типа биир ложкатын хаьан биэрэбин билигин утуйан турдагына да?😂🙏🏻 или сразу икки ложка сиэхтээх этэ ду? Поделитесь пожалуйста опытом🙏🏻☺️

Комментариев ещё никто не написал.