Опять про ПРИКОРМ🥦🥬😅😂
Вот только вчера начали бугун икки ложка биэриэхтээхпин ди😅😂 маарын в обед биир ложка сиэбиппит и типа биир ложкатын хаьан биэрэбин билигин утуйан турдагына да?😂🙏🏻 или сразу икки ложка сиэхтээх этэ ду? Поделитесь пожалуйста опытом🙏🏻☺️