Anna
annaivi9696
Anna·Мама сына (4 года)

Как пережить разрыв с первым мужем и созависимые отношения

8 часть

ссылка

9 часть

Чэ иник курдук уже Хас да ый ааста

Живем вместе как соседи, туох да сох.

Барар болаха бар диибн Аны озотун аьынан олорор барбат Бу сотору вахта итак барабын коро туьуом диир🥺😭.

Миигин Наьаа контролуулугн диир цепька олорор курдукпун диир. Туох да свобода биэрбэкин диир идэлээх. Иник болбутун кэннэ хайдах итэ5эйиэхпиний диибин.

Не осуждай девочки 😭💔🙏🏻вооьще бэйэбин итак полная дура курдук Санана сыдьабын.

Ийэтэ олорун диир бырастылаа диэхтиир 😭

Кини мин бастакы тапталым, бастакы дьэдьэм первый поцелуй игн Барыта с ним этэ диэбит курдук 😭💔

Созависимые отношения киирэн хаалбыппыт 💔😭

Наьаа ыарахан Бу барыахпын багарабын дааны , туох эрэ тутар курдук, киниэхэ эмиэ Оннук же Бу баран иьэр уона барбат диэбит курдук 💔😭 озобут баар болан Оннук бьлах ди саныыбын. Бэйэбит эрэ болбуппут боллар давно арахсыахтаах этибит

3

Комментарии

mamasitasenyorita
Mari·Мама двоих (младенец)

Сколько ему лет?

Ол кыргыттарга барбыттара мб табаарыьын батыьан просто выпить барбыта буолоу без мыслей с кем либо переспать киьи иьэн баран аа чэ баран иьэн кэлиэххэ ин баи состояние киирбитэ буолуо а так ол хайа эрэ кыыстыын кэпсэппитэ конечно его никак не оправдывает ,это табу курдук,ваще хас саастаах киьиний как будто он еще ребенок ди ого багайы санаалаах курдук ээ баран кэлиэм буо,ээ просто кэпсэтиэм буо ин баи

Нравится Ответить
mamasitasenyorita
Mari·Мама двоих (младенец)

Туох да эпиэтинэьэ суох курдук

Нравится Ответить
mama2403
pomotushto·Мама двоих (4 года, 9 лет)

Ол сыапка тутулла сылдьар курдук сананарын гына тугу гыназын дирий? Ыал киьи ханна эрэ по ночам куулэйдии сылдьыахтаах чтоли ама, саатар албыннаабакка чиэьинэ этэрэ буоллар, араастык сынньаныахха сеп буоллаза ди тууннэри куулэй эрэ буолбакка, вместе даже можете выйти буоллаза если надо🥴 никогда не пойму инник толкуйдуур дьону куулэйдиэхпин базарабын диэн 😤

Нравится Ответить
maiiav
Майя 🌸🐝·Мама дочки (2 года)

Любовь проходит если ее не берегут.

Эьиги арааскыта наьа улахан значение ууразыт «бастакы ..» диэн. Иккис да баар боло) Хас да ыйынан бэйэн бырастыы гына иликкин, тапиалын намтаабата до? Таптаабат киьини хайдах таптыаххыный.

Нравится Ответить
greece.
Greece·Мама троих детей

Онтон 5 ыйы быьа олорбуккут дии, дальше в мыслях вахтага барбыт курдук дии саныы сырыттахха хайдах эрэ арыый да чэпчэки курдук буолара буолуо дуу🥺😢

Ыллын да баран хаалар наьаа ыарахан буолар, отой дууьан кибиэхэ баалла сылдьар курдук буолар..

арай бырастыы кынабын диэн баран вахтага барбытын кэннэ уже арахсардыы настройкаланан арыый онно манна тахсан аралдьыйан игн умнарын дуу?

Нравится Ответить
pol_anna

Извините, но как будто не любит вас😥

Нравится Ответить
annaivi9696
Anna·Мама сына (4 года)

💔 Оннук курдук дии

Нравится Ответить
pol_anna

@annaivi9696 может лучше дать и себе и ему шанс найти свою любовь. Пока молодые

Нравится Ответить
mammalenapop
hewiwiw·Мама двоих (2 года, 9 лет)

Рано или поздно изменит, может вы не узнаете об этом, но ведь есть уже звоночки неверности. Я бы на вашем месте ушла от такого, зачем тратить лишние нервы и жить под напряжением и с сомнениями.

Нравится Ответить
riamarn
frommwithlove·Мама дочки (2 года)

А так готов ли он признавать ошибки и работать над собой и отношениями?👀Что говорит?

Даже если простите, симбиир санаан кэлэ туруоххут 🥺

если он сам не исправит всё, вернуть доверие и тд

Нравится Ответить
annaivi9696
Anna·Мама сына (4 года)

Ага готов диир дааны, незнаю 💔

Нравится Ответить
riamarn
frommwithlove·Мама дочки (2 года)

@annaivi9696, судя по всему, физической измены не было , и он искренне просит прощения

если вам хочется, можно попробовать дать ему последний шанс исправиться, восстановить доверие. если повторится, то всё уже

попробуйте поговорить по душам 🫂

но конечно все же слушайте только себя и свои чувства

Нравится Ответить
yuyu555
Юлиана·Мама сына (2 года)

Хаарыан эдэр сааспын, биирдэ бэриллэр олохпун инник олорорум иэдээн дии :..😢

Нравится Ответить