5 часть
ссылка
6 часть
💔Оннук курдук туун болла утуйда. Мин телефонун парольун кистээн билбитим.
Аны коробун драйв игн барытын хастым ватсап игн оказывается киьибит 29 августа кэлбит ЭБИТ💔😭😭💔
Пздц конечно нет слов эрэ диибин. 💔😭
Мин дьонорум баар боланнар кэлбэтэх уьу 🤦🏻♀️🤦🏻♀️🤦🏻♀️🥶
Оннук курдук пт 29 августа кэлбит, уона табаарыьыгар барбыт. Бииргэ торообут брата корсубут игн уьу, Тугу да миэхэ этээйэхин игн диэбит уьу 😭
Онук курдук пт Са5алаан клубтарга сыдьыбт 💔😭😭😭😭😭3 куну быьа Оннук кулэйдии сыдьыбт.
Аны туран в сб Тан барбыттар Ол онно одноклассницатын корсубут, 4:30 ночью Ол кыыска барбытар с другом уона оссо Ол кыыс подругатын кта .. 6:30 Ол адрестан общага барбыттар табаарыьын кта,
Лучше уйти от такого человека 🥺
Ужас Ди
Иьэ топпут эр дьон маннык буолаллар..:((
Ьуу куот не оглядываясь назад🥴 пахай пахай туьата суох маннык отношенияны харыстыыр😱
Ужааас😩