2 часть
ссылка
3 часть
Онук курдук телефонун туппутунан кэпсэтэ бардым. Уьугуннардым тугуй Бу диибин, ону мэнээх так общались диир 😭💔🤦🏻♀️.
Аны саатарын вооьще сарылаабат игн киьибин спокойнай баибын, ытыы ытыы олорбутум😭💔. Инниги эрэ кэтэспэтэхим этэ, тоьо да кризис болбутун иьин сразу инник гынан барбыт💔. Бырастыы игн бохо болбута больше не буду игн диэбитэ, Чэ инник курдук бырастылаатым.ол кыыьы ылан везде заблоктаатын, номерын соттордум, инста заблоктаатым хайаатым. Бу ситуация куьун болбута.
Аны саас буолла 💔опять история повторяется
Инста Ол кыыьы разблоктаабын уона ватсап суруйаар диэбит 💔💔😭😭....
Айааа нерва 😣