1 часть
ссылка
2 часть.
Озобут 6 ыйдаах сырыттахына биир кыыстын перепискалаьарын туппутум😭💔Ол бастакытын Оннук этэ. Парольун кистээн корон кээспитим, утуйбутун кэннэ телефонун хаьаччы болбутум 😭. Общались периодически, Ол куннэ назначена была встреча впервые ону барбатах😭💔💔💔 Ол кыыска кыайан корсубэт боллум, дела диэн суруйбут этэ. Аны Ол кыыспыт Ол са5ана атын уоллун кэпсэтэ сыдьыбыт уолум диэбитэ.( Билигин Ол уолун кта ыал болан олороллор)
Ону корон баран через ватсап эрийэччи боллум туун 1:00 час этэ, ол кыыс ылбыта кимниний. Голоспын истэн баран ууран кээспитэ. Мин кини голоьын истэн баран вооьще 😭💔не описать словами эбит. Ком в горле болан хаалар эбит, тыынын тиийбэт курдук, весь мир остановился курдук болан хаалбыта Тугу гынабын хайыырбын билбэт болан хаалбытым😭
уай даже не знаю я бы точно сразу рассталась 🥺 сил вам и терпения 🥺🙏🏻🫂
Ессе биирдэ телефонун хаьан кер🤔 раз охладел туох эрэ баара буолуо явно
Тел Билигин керегун дуо ?