Ньургуйаана
nukkugog
Ньургуйаана ·Мама дочки (4 года)

Как получить справку после лечения ребёнка дома без больницы?

Оҕоҕутун балыыһаҕа иппэккэ эрэ бэйэҕит эмтээн баран, за справкой ыла барааччыгыт ду?

Комментарии

nukkugog
Ньургуйаана ·Мама дочки (4 года)

@vyuchoghjvbm, хата биэрдилэр👍🏻😊

Нравится Ответить
kvkbknlnkvgxnvjch
Xvvvbjcg·Мама троих детей

👍🏻😅

Нравится Ответить
alinko97
Алина·Мама дочки (4 года)

Нам давали справку😅

Нравится Ответить
kvkbknlnkvgxnvjch
Xvvvbjcg·Мама троих детей

А так обязательно вызовтааччым огом ыалдьыбыт кунугэр 😅

Нравится Ответить
kvkbknlnkvgxnvjch
Xvvvbjcg·Мама троих детей

А то когда то без вызова игин бэйэбит эмтэнэн тиийбиппитигэр справку не дали этэ 🥲 типа по регламенту нельзя игин диэбиттэрэ ,потом медсестра Ханна эрэ тазсыбытыгар врачпыт суруйан биэрбитж справку 🤭

Нравится Ответить
sun_91
Sun_19·Мама двоих (4 года, 13 лет)

Барааччыбыт🫣

Нравится Ответить