Анастасия
ale_a_s13
Анастасия·Мама двоих (1 год, 3 года)

Что делать, если ребёнок родился в той же позе, что и я?

Олбут эьээбин туулбэр эмиэ олбутун тууьэбит буолахпына тугуй?

Комментарии

dot8107
Муся Гуляева·Мама дочки (3 года)

Саныыгыт

Нравится Ответить
dot8107
Муся Гуляева·Мама дочки (3 года)

@ale_a_s13 тугу этэрин игин истиэххэ наада

Нравится Ответить
ale_a_s13
Анастасия·Мама двоих (1 год, 3 года)

@dot8107, тугу да эппэтэгэ именно

Нравится Ответить
dot8107
Муся Гуляева·Мама дочки (3 года)

@ale_a_s13 хайдах эрэ кимиэхэ эрэ долгуйан игин кестер буолуон сеп👀

Нравится Ответить