N_Yana
tim_mak_25
N_Yana·Мама двоих (младенец)

Как обналичить материнский капитал в 2024 году

Девочки, как обналичили рег.маткапитал? Быьааран биэрин эрэ😅🙌

Комментарии

titak
:)·Мама двоих (3 года, 7 лет)

дьиэлээх буолуохтааххын бьх, и на реконструкция дома диэн, ол дьиэн хас эрэ сылтан бэттэх буолар. чеки биэрэхин. у меня естьчеки на сип панель

Нравится Ответить
tim_mak_25
N_Yana·Мама двоих (младенец)

Дьиэлээхпин частнай онтукайбын улаатыннарыахпынбагарабын

Нравится Ответить
titak
:)·Мама двоих (3 года, 7 лет)

@tim_mak_25, оччого онно ылбыт материалын чегын ыытагын, или эрдэттэн обналичи гыныаххын багар буоллахха чек булагын, биьи оннук гыммыппыт.

Нравится Ответить
lm1990
lm1990·Мама троих детей

через постройку дома или пристрой туттаххына к действующему дому. Только так можно обналичить, больше никак

Нравится Ответить
akr212324
S·Мама троих детей

На реконструкцию частного дома (по чекам) типа пристрой туттабын или же котельнай игин диэбит курдук

Нравится Ответить