Антонина
mts-nb
Антонина·Мама сына-младенца

Что делать, если ребенок не спит ночью и часто просыпается?

Бугуну быьа огом аьыы аьыы сразу егуйэн тагыста, онтон 3 чааска аьаан баран бутуннуу егуйдэ уонна сетеллер агай, сарсыарда биирдэ вызов онорор буоллагым дии

Комментарии

fed.viktoria

Ромашка если нет аллергии только. Дождитесь врача)

Нравится Ответить
vita1ievna
KAS·Мама троих детей

С 8ч можно сделать вызов, а так ромашка кыра о5о5о можно, наьаа хойуу буотах кыра кыратык иьэрдиэххэ сеп. Уонна кыра кыратык но часто аьатыахха сеп👍🏻

Нравится Ответить