FedA
curlybreezy
FedA·Мама сына (2 года)

Кризис двух лет диэн баар эбит 😭 кыахпын ылан эрэр уолум, хаьан бутэр 😭😭

1

Комментарии

momeves
Яна·Мама дочки (2 года), беременна (21 нед.)

О ужас у нас тоже самое 🥴 олох невыносимо буолла

Нравится Ответить
andyak
Andyak·Мама троих детей

Оо нет, биьиэнэ пока син агай курдук 🫣😅

Нравится Ответить
mam.mam.maria
M….·Мама двоих (2 года, 7 лет)

Этимэ , миигин эмиэ 🥲

Биьиэнэ уже кризис 3-х лет бьлах

Нравится Ответить
sardyak
Sardyak·Мама двоих (3 года, 5 лет)

Это уже скорее 3 🫠 крепитесь

Нравится Ответить
curlybreezy
FedA·Мама сына (2 года)

махтал эбит 😭😂

Нравится Ответить