Mom.life
Анастасія
batova
Анастасія
Якшо не секрет, скільки витрачаєте на харчування в день/місяць на родину з 4?
Або якщо хтось рахував на людину скільки виходить
В мене один похід в атб +-700 грн
В місяць виходить до 16-18к
І я думала, що я погана господиня просто, але ж блін як зекономити?
04.06.2025

Лучший комментарий

Комментарии

tania.myxa
tania.myxa
Переведите в доллары и сравните даже с 20 летней давностью - цены практически не изменились...
11.06.2025 Нравится Ответить
laxtadir65
laxtadir65
Нас 4, конкретної суми нема, залежить від сезону, від погоди. Буває таке що 5 днів підряд можу готувати всякі смаколики, а потім тиждень ліньки взагалі щось готувати, і обмежуюсь каструлею борщу і там якісь полуфабрикати на вечерю
08.06.2025 Нравится Ответить
kuliniana
kuliniana
Мы в Польше, цены +- такие же. В день на 5х минимум 1000 грн
07.06.2025 Нравится Ответить
darina12345
darina12345
Зекономити? Погана господиня?🙄
Тепер я себе транжирою почуваю🙄
Боюсь і рахувати скільки в місяць в нас виходить на харчування((
Меньше 50к точно не виходить в місяць, але це і аврора, аптека, інколи кафешка. Але більші покупки, такі як одяг, гуртки для дітей, заправка машин і т.д. то ще +
Колись хотіли з чоловіком рахувати і записувати всі витрати за місцяь, але так і не змогли цілий місяць протриматися і все записати. Треба буде так зробити, аж самій цікаво стало.
06.06.2025 Нравится Ответить
batova
batova
Я не те мала на увазі 🫶🏽
Не те, щоб хто багато витрачає той транжира, от у мене просто голова не варить банально як готувати різноманітно і щоб не за всі гроші світу, це з правда треба вміти , бо як багато витрачати то звісно можна добре їсти, але можна і економніше також, якщо грошей мало, я задумалась бо чоловіку зарплату зменшили і ми виживали останні місяці. І я задумалась як готувати кожному окремо обід, які вечері, щоб недорого і не повторювались 😅🙈
06.06.2025 Нравится Ответить
yazika2015
yazika2015
На трьох дорослих і двох дітей, десь 13 000. При тому що одна ще на суміші і прикормі
05.06.2025 Нравится Ответить
batova
batova
Як?🫠поділіться секретом
06.06.2025 Нравится Ответить
lenochek1694
lenochek1694
35.000 грн. На 4 людини
05.06.2025 Нравится Ответить
vikaa_g
vikaa_g
Ми стараємося мʼясо купляти хочаб на неділю,овочі теж,крупи на місяць.мʼясо на тиждень десь на 1000,крупи на місяць теж десь на 1000,кожного дня я можу купляти молоко,солодощі,хліб,морозиво і т. Не знаю скільки за місяць виходить,не рахували,хімію теж на місяць беремо,це порошок,кондиціонер,туалетка,миюче,мило,зубн.паста,щось з особистого…
05.06.2025 Нравится Ответить
detimoyi
detimoyi
@katagoktrjh @daryasklyarenko вот и у меня так,+собака...цены жесть, а всё по акциям)))
05.06.2025 Нравится Ответить
kleo-one1
kleo-one1
За минулий місяць лише в варусі залишили 10к. Гадаю в інших магазинах не менше витратили. Ми по суботах їдемо варус-атб - м'ясний - петриківка і ще щось може бути додатково. 4-5 тисячі десь витрачається. Але звичайно, що є якісь не дуже потрібні речі серед покупок.
05.06.2025 Нравится Ответить
bloodyevil13
bloodyevil13
У нас в семье 5 взрослых людей. Один поход в магазин минимум 1500-2500 грн, каждые 2-3 дня. Боюсь даже считать сколько это. При чем не скажу, что мы берем супер дорогие продукты. Но семья большая и все расходуется быстро. Благо муж зарабатывает нормально и мы можем позволить себе походы в магазин.
05.06.2025 Нравится Ответить
matfiimatfii9
matfiimatfii9
Ви гарна господиня, якщо у вас лише 700 грн за 1 похід😅
Ми наче нічого такого не їмо, але 1000 та більше 🙈
04.06.2025 Нравится Ответить
oksana1954
oksana1954
20-25 виходить десь, готую в основному все сама) ціни космос. Полуниця по 200-220 в сезон, коли таке було...
04.06.2025 Нравится Ответить
daryasklyarenko
daryasklyarenko
Каждый день АТБ 800-1200 грн , семья из 5 человек + собака
04.06.2025 Нравится Ответить
batova
batova
Оце в нас ще пес та кішка 🫠🙈
06.06.2025 Нравится Ответить
good9
good9
О да.....( на нас троих в месяц 20 тыс.
04.06.2025 Нравится Ответить
de_liya
de_liya
Приблизительно 13-14 тыс в мес. Но нас мама выручает - овощи со своего огорода в сезон подбрасывает. И мы не покупаем готовую еду, сами готовим. И у нас под домом базар и много лавочек - там все дешевле, чем в супермаркетах. Мы из супермаркетов только в Атб иногда покупаем замороженные овощи, креветки, крупы, все такое. Все молочное - от фермеров, привозят под дом 2 р в неделю. И там цены тоже лучше, чем где бы то ни было. Ну и качество лучше.
То есть, нам повезло с локаций, где живём. И с мамой😃 иначе больше было бы
04.06.2025 Нравится Ответить
13tanya
13tanya
На троих около 30-35
04.06.2025 Нравится Ответить
nata_wa
nata_wa
В Украине уходило около 20-30. В Канаде около 1200cad, это около 35 тыс грн. С полным набором -ежедневно в любой сезон ягоды и фрукты любые, мясо, рыба, морепродукты, овощи, сладости, я бы даже в эту сумму включила бытовую химию. И где-то дол 200(около 6 тыс грн) на фаст фуды, примерное каждую неделю заказываем что-то, а то и чаще
04.06.2025 Нравится Ответить
lunaaaart
lunaaaart
Нас 2 дорослих,(дитину не рахую , бо вона ще на гв), то в місяць на харчування йде +-15тис , ціни зараз піздєц вибачте за мій французький, якщо раніше (2,5роки назад) ми з чоловіком ходили в атб і виходили з нього з -600 грн в кишені, і півтори пакета їжі , де входили мʼясо, фрукти, молочка, овочі, солодощі , миюче деколи , то зараз на 600 грн ми виходимо з 3/4 пакета , де немає солодкого, 2помідорки, 2 огірка, банани штуки 4 і якесь філе 1, молоко, хліб , може якісь булочки , і щось по мелочі, і все , приходиш додому , а їсти немає що
Коротко скажу що 2,5 роки назад за 600 грн я готувала 3 рази в день, 3 повноцінних страви , а зараз на 600 грн ми їмо 1-2 рази на день , і то якісь пельмені , або бутерброди 🤷🏼‍♀️
04.06.2025 Нравится Ответить
dana1823
dana1823
Запроси і звички харчування і усіх різні, тому важко орієнтуватися. Але точно не менше 15. Скачайте застосунок сімейного бюджету, там чітко модна відслужити на що витрачається бюджет, а там уже дивіться на чому економити. Часто не звертається увага на такі мізерні витрати як: водичка на прогулянці, перекуси постійні, мороженко,кава, «акції» на речі які є, але ж АКЦІЯ😅, 200 пара носків, нижньої білизни, трішки інший відтінок улюбленого блиску для губ. Потрібно індивідуально дивитись від ваших побутових звичок, від чого кожен член сімʼї може відмовитись повністю чи частково. Хтось може відмовитись від червоної ком цього місяця, а хтось відмовиться від всього але залишить цей продукт.
04.06.2025 Нравится Ответить
timalove2
timalove2
30-35 тыс
04.06.2025 Нравится Ответить
katagoktrjh
katagoktrjh
В день на 5 человек 1000 грн, бывает и больше.цены сейчас конечно космос
04.06.2025 Нравится Ответить
niki_qwer
niki_qwer
Десь біля 20к, ми в Болгарії, але ціни такі самі на продукти як у Києві
04.06.2025 Нравится Ответить
mariia.s_
mariia.s_
Наверно в общей сложности около 1000$,но мы не экономим в выборе.
04.06.2025 Нравится Ответить
kukycy
kukycy
Три людини в сімʼї
В середньому 20-25 тисяч
04.06.2025 Нравится Ответить
avhvdr
avhvdr
Около 20к на покупки. Один поход в магазин по мелочи грн 400-600
04.06.2025 Нравится Ответить
mamadoddy
mamadoddy
Нас троє. 20-22 тисячі в місяць виходить. Тільки їжа. Без побутової хімії. Тому у вас дуже економна сума 👍
04.06.2025 Нравится Ответить
victoria18v
victoria18v
Родина з 3х
Десь 25к
Доставки я не рахую в цю суму
04.06.2025 Нравится Ответить
pinokolada
pinokolada
Да минимум 20к
04.06.2025 Нравится Ответить
evgenia19951
evgenia19951
Раз в неделю скупляемся ,3000-4000+-
И по менлочи в течении недели грн 700
04.06.2025 Нравится Ответить
natalya7491
natalya7491
У нас так же
04.06.2025 Нравится Ответить
cup.cake
cup.cake
У меня один поход в магазин минимум 1000. И это мы вдвоем с сыном. В месяц точно около 25к уходит, не считая развлечений и прочего
04.06.2025 Нравится Ответить
Читайте также