Maria
2016705t
Maria·Мама сына (2 года)

Почему на OLX отклоняют сделку без комиссии? Как правильно купить?

Дівчата, хто щось купує/продає на олх. Що це за новий прикол що всі відхиляють угоду по причині що не поставили ще + комісію???

Я купую машинки по ціні 50-150 грн. Ну скільки там комісії? Гривень 20? І ще що треба писати змініть на ціну з комісією? Потім чекати, замовляти? Чому одразу не поставити ціну з урахуванням цієї комісії?

2

Лучший комментарий

daria_pavlenko_
Дарія·Мама двоих (1 год, 4 года)

Я взагалі не розумію чому має оплачувати комісію людина яка купує

Я вирішила продати товар на олх то я і сплачую ту комісію з суми яку ставлю

Якщо 100 грн то так і ставлю 100

Нравится Ответить
alena_91
Альона·Мама сына (6 лет)

Зі 100 грн 22 грн комісії, і коли продаєш щось символічно за 100 грн, а і їх не отримуєш - мабуть, доцільно відмінити і змінити ціну.

Я перед покупкою завжди пишу : чи можу оформити олх доставку? Та й все

Нравится Ответить

Комментарии

daria_pavlenko_
Дарія·Мама двоих (1 год, 4 года)

Я взагалі не розумію чому має оплачувати комісію людина яка купує

Я вирішила продати товар на олх то я і сплачую ту комісію з суми яку ставлю

Якщо 100 грн то так і ставлю 100

Нравится Ответить
danadano4ka
Дарья·Мама двоих (младенец)

Взагалі завжди враховую комісію одразу, коли ставлю ціну. Але коли ціна 100грн, то так, пишу в оголошенні, що при олх доставці буде ще + комісія)

Нравится Ответить
mashhh
Марія ·Мама дочки (2 года)

Ой как меня это бесит. Тоже думаю почему сразу не написать цену с комиссией?! И почему покупатель должен оплатить свою и комиссию продавца? Вообще не понимаю.

Нравится Ответить
yanamamamashi
Яна·Мама дочки (9 лет)

Я не хочу пользоваться олх, оплачиваю сразу на карту потому что хитрые продавцы хотят чтобы я оплачивала их комиссию

Нравится Ответить
2016705t
Maria·Мама сына (2 года)

Я так два раза попала. Заплатила кошти і пока. Оголошення не активне, продавець на зв'язок не виходить

Нравится Ответить
damnum
Алла·Мама двоих (6 лет, 18 лет)

Обычно цена на сайте это без комиссии ОЛХ.

Нравится Ответить
2016705t
Maria·Мама сына (2 года)

Чому одразу не поставити з комісією?

Нравится Ответить
damnum
Алла·Мама двоих (6 лет, 18 лет)

@2016705t потому что есть те юди, которые не покупают через ОЛХ доставку. Например для юридических лиц бесплатная доставка (ну они по договору ее оплачивают) и им нет смысла переплачивать за ОЛХ доставку. Они оплачивают на карту сумму товара и доставка бесплатная

Нравится Ответить
marina.iphone13m
Marinka·Мама двоих (5 лет, 7 лет)

Бо товар за 50 грн бере комісію 22 чи 27 грн тому звісно людині прийде 28 грн замість 50 , думаю Ви зрозумієте що я мала на увазі

Нравится Ответить
tig_1
Настя·Мама дочки (1 год)

@2016705t, це абсолютно так само вести переписку про ціну.

Вам легше написать і дочекаться відповіді, ніж 100 раз оформлять нову.

І ситуації у людей дуже різні, когось і 20грн спасають, тому судити не треба

Нравится Ответить
mamasita1982
Наталья·Мама сына (6 лет)

@2016705t вам прийдеться вести переписки) хоча б за те що товар може бути в дорозі на Олх доставці а ви замовите не спитавши

Нравится Ответить
2016705t
Maria·Мама сына (2 года)

@mamasita1982 ні, продавець просто відхиляє угоду. Ніяких переписок

Нравится Ответить
marina.iphone13m
Marinka·Мама двоих (5 лет, 7 лет)

Так чому не пишете чи відправляєте олх доставка і чи є товар в наявності? Я наприклад люблю коли одразу скидають на карту, і так коли олх доставка то буде + комісія

Нравится Ответить
2016705t
Maria·Мама сына (2 года)

Тому що я ціную свій час! І він значно дорожче ніж 20-25 грн. Писати, чекати поки змінять ціну. Одразу скидати на карту - велика ймовірність що вам не відправлять. Пару раз так попала, більше не хочу

Нравится Ответить
marina.iphone13m
Marinka·Мама двоих (5 лет, 7 лет)

@2016705t, я теж ціную свій час і більшість купляє не по олх доставка а по місту чи просто оплата на карту і знаю що товар заберуть і він не буде кататися по олх доставка

Нравится Ответить
alena_91
Альона·Мама сына (6 лет)

Зі 100 грн 22 грн комісії, і коли продаєш щось символічно за 100 грн, а і їх не отримуєш - мабуть, доцільно відмінити і змінити ціну.

Я перед покупкою завжди пишу : чи можу оформити олх доставку? Та й все

Нравится Ответить
2016705t
Maria·Мама сына (2 года)

Чому не поставити одразу 122 грн? Ви оцінюєте свій час на спілкування з покупцем, зміну оголошення у 22 грн? Мені школа на це час.

Нравится Ответить
alena_91
Альона·Мама сына (6 лет)

@2016705t, Ви можете робити як вважаєте за потрібне.

Олх доставкою користуються не всі. Багато хто скидає на карту одразу. Покупець же має бачити ціну звичайну 🤷‍♀️

Змінити ціну в оголошенні - менше хвилини.

Ви витратили більше часу, щоб написати цей пост і відповідати на коментарі. Тому, питання часу - субʼєктивне)

Нравится Ответить
khomulya
Юля·Мама двоих (3 года, 6 лет)

Тому що багато одразу скидають на карту, без олх доставки

Нравится Ответить
2016705t
Maria·Мама сына (2 года)

Рідко, але виставляла речі на олх. Жодного разу не було напряму на карту. Тільки олх доставка

Нравится Ответить