Дівчата, хто щось купує/продає на олх. Що це за новий прикол що всі відхиляють угоду по причині що не поставили ще + комісію???
Я купую машинки по ціні 50-150 грн. Ну скільки там комісії? Гривень 20? І ще що треба писати змініть на ціну з комісією? Потім чекати, замовляти? Чому одразу не поставити ціну з урахуванням цієї комісії?
Зі 100 грн 22 грн комісії, і коли продаєш щось символічно за 100 грн, а і їх не отримуєш - мабуть, доцільно відмінити і змінити ціну.
Я перед покупкою завжди пишу : чи можу оформити олх доставку? Та й все
Я взагалі не розумію чому має оплачувати комісію людина яка купує
Я вирішила продати товар на олх то я і сплачую ту комісію з суми яку ставлю
Якщо 100 грн то так і ставлю 100
Взагалі завжди враховую комісію одразу, коли ставлю ціну. Але коли ціна 100грн, то так, пишу в оголошенні, що при олх доставці буде ще + комісія)
Ой как меня это бесит. Тоже думаю почему сразу не написать цену с комиссией?! И почему покупатель должен оплатить свою и комиссию продавца? Вообще не понимаю.
Я не хочу пользоваться олх, оплачиваю сразу на карту потому что хитрые продавцы хотят чтобы я оплачивала их комиссию
Я так два раза попала. Заплатила кошти і пока. Оголошення не активне, продавець на зв'язок не виходить
@2016705t потому что есть те юди, которые не покупают через ОЛХ доставку. Например для юридических лиц бесплатная доставка (ну они по договору ее оплачивают) и им нет смысла переплачивать за ОЛХ доставку. Они оплачивают на карту сумму товара и доставка бесплатная
Бо товар за 50 грн бере комісію 22 чи 27 грн тому звісно людині прийде 28 грн замість 50 , думаю Ви зрозумієте що я мала на увазі
@2016705t, це абсолютно так само вести переписку про ціну.
Вам легше написать і дочекаться відповіді, ніж 100 раз оформлять нову.
І ситуації у людей дуже різні, когось і 20грн спасають, тому судити не треба
@2016705t вам прийдеться вести переписки) хоча б за те що товар може бути в дорозі на Олх доставці а ви замовите не спитавши
@mamasita1982 ні, продавець просто відхиляє угоду. Ніяких переписок
Так чому не пишете чи відправляєте олх доставка і чи є товар в наявності? Я наприклад люблю коли одразу скидають на карту, і так коли олх доставка то буде + комісія
Тому що я ціную свій час! І він значно дорожче ніж 20-25 грн. Писати, чекати поки змінять ціну. Одразу скидати на карту - велика ймовірність що вам не відправлять. Пару раз так попала, більше не хочу
@2016705t, я теж ціную свій час і більшість купляє не по олх доставка а по місту чи просто оплата на карту і знаю що товар заберуть і він не буде кататися по олх доставка
Зі 100 грн 22 грн комісії, і коли продаєш щось символічно за 100 грн, а і їх не отримуєш - мабуть, доцільно відмінити і змінити ціну.
Я перед покупкою завжди пишу : чи можу оформити олх доставку? Та й все
Чому не поставити одразу 122 грн? Ви оцінюєте свій час на спілкування з покупцем, зміну оголошення у 22 грн? Мені школа на це час.
@2016705t, Ви можете робити як вважаєте за потрібне.
Олх доставкою користуються не всі. Багато хто скидає на карту одразу. Покупець же має бачити ціну звичайну 🤷♀️
Змінити ціну в оголошенні - менше хвилини.
Ви витратили більше часу, щоб написати цей пост і відповідати на коментарі. Тому, питання часу - субʼєктивне)
Тому що багато одразу скидають на карту, без олх доставки
Рідко, але виставляла речі на олх. Жодного разу не було напряму на карту. Тільки олх доставка
Я взагалі не розумію чому має оплачувати комісію людина яка купує
Я вирішила продати товар на олх то я і сплачую ту комісію з суми яку ставлю
Якщо 100 грн то так і ставлю 100