♥️Mom.Viola♥️
mom.viola
♥️Mom.Viola♥️·Мама двоих (6 лет, 9 лет), ждёт третьего

Какой ночник выбрать для детской, чтобы не будить малыша?

Дівчатка, а ну порекомендуйте будь ласка свої нічники , чи фото киньте . Шукаю такий нічничок в кімнату , щоб не напряжне світло було для очей, і щоб вночі там дитинку перевдягнути можна було , погодувати і не розбудити світлом .

Комментарии

milka87
Мила·Мама двоих (6 лет, 9 лет), ждёт третьего
стикер
Нравится Ответить
milka87
Мила·Мама двоих (6 лет, 9 лет), ждёт третьего
стикер
Нравится Ответить
mom.viola
♥️Mom.Viola♥️·Мама двоих (6 лет, 9 лет), ждёт третьего

Вже знайшла трохи іншого плану , але все одно дякую вам)

Нравится Ответить
marchenko2229
Ольга·Мама сына (2 года)
стикер
Нравится Ответить
avhvdr
Александра·Мама двоих (1 год, 4 года)

солевая лампа с регулятором. для меня топ был)

сейчас просто гирлянда-штора,тоже с регулятором уровня освещения

Нравится Ответить
natalik1995
Наталі·Мама дочки (2 года)

ссылка

Був такий, перемикається доторком

Накривала пелюшкою, то світла вистачало

Зараз нічник космонавт, працює всю ніч. Також накриваю його щоб не сильно світив

Нравится Ответить
kristino4enka4
Кристина·Мама дочки (6 лет), беременна (39 нед.)

Послухаю) теж таке шукаю

Тобто хочу(але не шукала ще 😆)

Нравится Ответить
mom.viola
♥️Mom.Viola♥️·Мама двоих (6 лет, 9 лет), ждёт третьего
стикер
Нравится Ответить