🙂
ea2
🙂·Мама двоих (5 лет, 9 лет)

Оголоргутугар ханнык витамины иьэрдэгитий? Биьиги д3, аскорбинка эрэ. Ханнык эмит провереннай витамины иьэрдиэхпин багарабын.

Комментарии

mamabyn
My Name Is·Мама троих детей

Д3, аскорбинка, и раз в 3 месяца витамишки иммуно. Улахаттар омега, д3, аскорбинка. Омега умна умна иьэбит. Д3 аквадетрим

Нравится Ответить
sedmk
SMK·Мама сына (4 года)

Д3, витамишки иммуно

Нравится Ответить
maritita
Мари·Мама сына (4 года), беременна (21 нед.)

Пиковит учей дииллэр ди

Нравится Ответить