Qwerty’s
nnn16
Qwerty’s ·Мама сына (1 год)

Сибэкки упаковкатын уопсайынан хантан ылалларый?😹

Комментарии

989724
🧚🏼‍♀️🐣💝·Мама дочки-младенца

Заказывают с китая

Нравится Ответить
nnn16
Qwerty’s ·Мама сына (1 год)

О пахай эбит дии, своими руками букет онороору гыммытым😹

Нравится Ответить
nikak17
Просто мама·Мама троих детей

канцелярияттан игин боло да или хозмаркет игн ду

Нравится Ответить
nnn16
Qwerty’s ·Мама сына (1 год)

Олох булбатым :(

Нравится Ответить
nikak17
Просто мама·Мама троих детей

@nnn16, ото букет онороччулар атылабаттара боло да ларектара ? подарочнай упаковка игн атылыр магазиннарга хайдага болла

Нравится Ответить