Юлия
y_frolova
Юлия ·Мама дочки (6 лет)

Знижені тромбоцити у дитини після грипу чи ГРВІ: чи варто хвилюватися? Досвід мам

Дівчата, у ваших дітей були знижені тромбоцити в аналізі крові при грипі або при ОРЗ? Педіатр каже що це нормальна реакція. Дуже хвилююся. #першийзапис

Комментарии

yevdokimenko.yelena
Елена·Мама дочки (7 лет)

У дочки от вакцинации и вирусов понижаются, доходили до 70, т.к. часто болела. Если нет других признаков, как много синяков без особых травм, незаживающие раны, плохо останавливающаяся кровь, то можно наблюдать, через пару месяцев пересдать оак.

Нравится Ответить
mrs.ilona
Илона·Мама двоих (2 года, 7 лет), ждёт третьего

Тромбоциты, лейкоциты, гемоглобин, много показателей падало

Нравится Ответить
kukycy
Arina·Мама дочки (6 лет)

При грипі завжди знижені тромбоцити

Нравится Ответить
irisha01
Ірина·Мама двоих (младенец)

Так, при грипі. І не тільки вони, а багато показників (

Нравится Ответить
y_frolova
Юлия ·Мама дочки (6 лет)

Ще лейкоцити знижені. Раніше завжди були в нормі тромбоцити, навіть при застуді. Це вперше.

Нравится Ответить
irisha01
Ірина·Мама двоих (младенец)

@y_frolova, це грип цей дибільний (

Нравится Ответить